İTC TI-240MT Radyolu Usb Sd Kart Okuyuculu Trafolu Anfi

Fabrika ses sistemleri, fabrikalarda mesai zili otomasyonu, yönetim alanları müzik yayını, genel anons sistemi, sosyal alan seslendirme sistemi ve tehlike anons uyarı sistemlerinden oluşur. Mesai zili otomasyonu anfilerin bazılarında programlanabilmektedir. Tüm ihtiyaçlarınız için tek ürün ve tek tesisat çoğu yerde yeterli olmaktadır. Özel durumlarda özellikle geniş fabrika alanlarında sistem birden fazla bölümde projelendirilmektedir. Fabrikalar için ihtiyaç olan anfi, hoparlör, megafon ve zil sistemi ürünleri ile ilgili açıklamarı bulabileceğiniz sayfalarımız bilgi amaçlıdır. Fabrikalarda açık alan ve kapalı alan seslendirme ve zil sistemi ihtiyaclarınızın doğru belirlenmesi ve doğru fiyatlandırma için +90 232 441 42 68 Nolu telefonumuzdan detaylı bilgi alabilirsiniz. Firmamız ürünlerin satış, montaj ve servis hizmetlerini vermektedir.

Nominal Çıkış: 120W ve 240W 60W kadar. Girişler: 3 Mikrofon Girişi + 2 Line Girişi + 1 Adet AUX GirişiÇıkışlar: 1 Hat ÇıkışıEmpedans: 100V/70V ve düşük empedans 4-16 ohm hoparlör çıkışları. 

Dahili MP3 çalar ve AM / FM radyo ve uzaktan kumanda.AM / FM 100 kanal bellek depolama.Tuner manuel veya uzaktan kumanda ile otomatik arama.Mikser gibi ekstra sinyal işleme ekipmanları.Aux, MIC1-3, Mp3, radyo ve ana ses kontrolü, bas ve tiz sesi sağlanmaktadır.Güç, koruma göstergeler ve çıkış seviyesi.AC sigorta, kısa devre ve yüksek sıcaklık koruması

İhtiyacınız olan ürün ve alternatif ürünleri aşağıdaki bağlantıdan inceleyebilirsiniz.
Fabrika Anons Sistemi, Ses Sistemi ve Mesai Zil Sistemleri İnternet Mağazamızda.>>

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.