WEST SOUND MT 300-10 Amplifikatör 10 Bölge Seçmeli 300 Watt

Fabrika ses sistemleri, fabrikalarda mesai zili otomasyonu, yönetim alanları müzik yayını, genel anons sistemi, sosyal alan seslendirme sistemi ve tehlike anons uyarı sistemlerinden oluşur. Mesai zili otomasyonu anfilerin bazılarında programlanabilmektedir. Tüm ihtiyaçlarınız için tek ürün ve tek tesisat çoğu yerde yeterli olmaktadır. Özel durumlarda özellikle geniş fabrika alanlarında sistem birden fazla bölümde projelendirilmektedir. Fabrikalar için ihtiyaç olan anfi, hoparlör, megafon ve zil sistemi ürünleri ile ilgili açıklamarı bulabileceğiniz sayfalarımız bilgi amaçlıdır. Fabrikalarda açık alan ve kapalı alan seslendirme ve zil sistemi ihtiyaclarınızın doğru belirlenmesi ve doğru fiyatlandırma için +90 232 441 42 68 Nolu telefonumuzdan detaylı bilgi alabilirsiniz. Firmamız ürünlerin satış, montaj ve servis hizmetlerini vermektedir.

Kullanım Alanları : Okul, Belediye, Otel, Askeri Birlikler, Konut siteleri, Organize Sanayi Bölgeleri, Fabrika sahaları Profesyonel Ses Anons ve Müzik Yayın Sistemleri.

Özellikleri :  10 Ayrı bölgeye anons veya müzik seçebilme, Tek butonla genel anons yapabilme, Ana ünite üzerinde anons yapabilme 1, öncelik. USB ve IN 1 – IN 2 girişlerinden harici müzik seçilebilme, 300 Watt Amplifikatör çıkış gücü, 3 kanal 2 mikrofon (2mV) ve 1 line girişi (30mV), Ana Volüm, her kanal Volüm, Bas, Tiz kontrol. LCD ekranlı USB girişli MP3 çalar, (Rastgele ve tekrar çalma özelliği), Hoparlör çıkışı empedansı 4 – 8 Ohm / 100V. MT 2010 ile 2 Km, mesafeden iki ayrı yerden kontrol edebilme, Kısa devre ve DC korumalı, 19″ Kabin montaj tipi.  

İhtiyacınız olan ürün ve alternatif ürünleri aşağıdaki bağlantıdan inceleyebilirsiniz.
Fabrika Anons Sistemi, Ses Sistemi ve Mesai Zil Sistemleri İnternet Mağazamızda.>>

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.