WEST SOUND MT 3102 D ( FKS ) VHF-UHF Ezan ve Vaaz Telsiz Alıcı Ünitesi

Fabrika ses sistemleri, fabrikalarda mesai zili otomasyonu, yönetim alanları müzik yayını, genel anons sistemi, sosyal alan seslendirme sistemi ve tehlike anons uyarı sistemlerinden oluşur. Mesai zili otomasyonu anfilerin bazılarında programlanabilmektedir. Tüm ihtiyaçlarınız için tek ürün ve tek tesisat çoğu yerde yeterli olmaktadır. Özel durumlarda özellikle geniş fabrika alanlarında sistem birden fazla bölümde projelendirilmektedir. Fabrikalar için ihtiyaç olan anfi, hoparlör, megafon ve zil sistemi ürünleri ile ilgili açıklamarı bulabileceğiniz sayfalarımız bilgi amaçlıdır. Fabrikalarda açık alan ve kapalı alan seslendirme ve zil sistemi ihtiyaclarınızın doğru belirlenmesi ve doğru fiyatlandırma için +90 232 441 42 68 Nolu telefonumuzdan detaylı bilgi alabilirsiniz. Firmamız ürünlerin satış, montaj ve servis hizmetlerini vermektedir.

Kullanım Alanları : Dış Sınırları Belirli Lokal Alanlar, Askeri Birlikler, Konut siteleri, Organize sanayi bölgeleri, Parklar, Fabrika sahaları vb. Yerler.

Özellikleri : Ezan ve Vaaz Telsiz Alıcı Ünitesi, SMD teknoloji Programlanabilir Mikro İşlemci tabanlı PLL sentezörlü alıcı modül, Modüler yapı, Mükemmel sinyal alış kalitesi
Kod sistemi: SQ / CTCSS / DCS KOD / DTMF / FSK, Frekans bandı: VHF 150,3000 – 150,6000 / 173,0000 – 173,9750 Mhz. UHF 445,0000 – 445,9750 Mhz (Bu frekans bandı BTK’nın kullanım izni verdiği yasal bantlardır.), VHF 17 kanal program hafıza, UHF 19 kanal program hafıza, Ses çıkış gücü: 20 Watt. RMS / 4 Ohm, Expander, Otomatik kanal frekansını bulma ve DTMF kodlarını otomatik alma ve kaydetme, DTMF 3,58 Mhz ve 6 Mhz Frekansta çalışabilme, Telefon terminali ile DTMF Açma / Kapatma kodlarını girebilme, Cami içi Amplifikatörünü otomatik olarak besleyen 220 V. AC. Priz çıkışı, Merkezden kablosuz olarak uzaktan şifrelenebilme, Ezan / Vaaz Hat sinyal çıkışları, Ezan ve Vaaz için ayrı ayrı dâhili Hoparlör bağlayabilme imkânı,  Manüel Ezan / Vaaz kontrol ve dâhili 20 Watt. Ses çıkışı ile Ezan okuma ve Vaaz imkânı, Dâhili hoparlörler için Ezan ve Vaaz ses seviye ayarları, iki kanal mikrofon girişi, Yayın kesilmesi durumunda içerisinde otomatik olarak kapanma, Yükselteçli harici anten kullanımı için güç kaynağı, Fırın boyalı metal kasa, Sürekli çalışmaya uygunluk.

İhtiyacınız olan ürün ve alternatif ürünleri aşağıdaki bağlantıdan inceleyebilirsiniz.
Fabrika Anons Sistemi, Ses Sistemi ve Mesai Zil Sistemleri İnternet Mağazamızda.>>

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.