WEST SOUND MT 3106 Vhf-Uhf Dış Ortam Aktarıcı Ünitesi

Fabrika ses sistemleri, fabrikalarda mesai zili otomasyonu, yönetim alanları müzik yayını, genel anons sistemi, sosyal alan seslendirme sistemi ve tehlike anons uyarı sistemlerinden oluşur. Mesai zili otomasyonu anfilerin bazılarında programlanabilmektedir. Tüm ihtiyaçlarınız için tek ürün ve tek tesisat çoğu yerde yeterli olmaktadır. Özel durumlarda özellikle geniş fabrika alanlarında sistem birden fazla bölümde projelendirilmektedir. Fabrikalar için ihtiyaç olan anfi, hoparlör, megafon ve zil sistemi ürünleri ile ilgili açıklamarı bulabileceğiniz sayfalarımız bilgi amaçlıdır. Fabrikalarda açık alan ve kapalı alan seslendirme ve zil sistemi ihtiyaclarınızın doğru belirlenmesi ve doğru fiyatlandırma için +90 232 441 42 68 Nolu telefonumuzdan detaylı bilgi alabilirsiniz. Firmamız ürünlerin satış, montaj ve servis hizmetlerini vermektedir.

Kullanım Alanları : BTK' nın Müsaadeli frekanslarında Belediye ve Diyanet İşleri Başkanlığına bağlı kablosuz yayın sistemlerinin kapsama alanlarının genişletilmesinde daha uzak mesafelere iletilmesinde.

Özellikleri : Dış Ortam Aktarıcı Ünitesi,SMD teknoloji Programlanabilir Mikro İşlemci tabanlı PLL sentezörlü verici –  alıcı modül,Modüler yapı,Kod aktarma sistemi: SQ / CTCSS / DTMF / FSK. Frekans bandı VHF 150,3000 – 150,6000 / 173,0000 – 173,9750 Mhz. UHF 445,0000 –445,9750 Mhz. (Bu frekans bandı BTK’nın kullanım izni verdiği yasal bantlardır.)
VHF 17 kanal program hafıza, UHF 19 kanal program hafıza,Expander,RF çıkış gücü: 0,5 / 2 / 5 Watt. 50 Ohm,su geçirmez IP – 65 standar tlarına uyumlu fiber polyester dış yapı,aldığı kod ve sesleri değişime uğramadan aktarabilme,5 Watt. Çıkış gücü ile açık alanda 45 Km. Kapsama alanı,Sürekli çalışmaya uygunluk.

İhtiyacınız olan ürün ve alternatif ürünleri aşağıdaki bağlantıdan inceleyebilirsiniz.
Fabrika Anons Sistemi, Ses Sistemi ve Mesai Zil Sistemleri İnternet Mağazamızda.>>

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.