WEST SOUND MT 3102 Da Belediye Anons ve Ezan Alıcısı Ünitesi

Fabrika ses sistemleri, fabrikalarda mesai zili otomasyonu, yönetim alanları müzik yayını, genel anons sistemi, sosyal alan seslendirme sistemi ve tehlike anons uyarı sistemlerinden oluşur. Mesai zili otomasyonu anfilerin bazılarında programlanabilmektedir. Tüm ihtiyaçlarınız için tek ürün ve tek tesisat çoğu yerde yeterli olmaktadır. Özel durumlarda özellikle geniş fabrika alanlarında sistem birden fazla bölümde projelendirilmektedir. Fabrikalar için ihtiyaç olan anfi, hoparlör, megafon ve zil sistemi ürünleri ile ilgili açıklamarı bulabileceğiniz sayfalarımız bilgi amaçlıdır. Fabrikalarda açık alan ve kapalı alan seslendirme ve zil sistemi ihtiyaclarınızın doğru belirlenmesi ve doğru fiyatlandırma için +90 232 441 42 68 Nolu telefonumuzdan detaylı bilgi alabilirsiniz. Firmamız ürünlerin satış, montaj ve servis hizmetlerini vermektedir.

Kullanım Alanları : Okul, Belediye, Otel, Askeri Birlikler, Konut siteleri, Organize Sanayi Bölgeleri, Parklar, Fabrika sahaları Anons ve Müzik Yayın Sistemleri, 

Özellikleri : 2 KanalL DTMF Şifre Otomatik Algılama / Hafızaya alma (3.58 /,6MHZ), Telefon ile DTMF Kodu Girme, Squelch / CTCSS Tone /,DTone ile çalışma, FSK kodu kullanıldığında MT 3107 ile birlikte,kullanılırsa Bireysel / Bölgesel / Genel seçmeye bağlı çalışma, 75 Watt  Ses Çıkış Gücü, 140 – 260 V AC Çalışma Voltajı  Dış Ortama Dayanıklı Fiber Kutu, Kolay Montaj. 220 V AC ve Güneş paneli ile şarj olabilme (12V/7A akü).

Güneş paneli opsiyonel.

İhtiyacınız olan ürün ve alternatif ürünleri aşağıdaki bağlantıdan inceleyebilirsiniz.
Fabrika Anons Sistemi, Ses Sistemi ve Mesai Zil Sistemleri İnternet Mağazamızda.>>

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.