WEST SOUND MT 3104 B-10 Anons Modülü Bölge Kodlu

Fabrika ses sistemleri, fabrikalarda mesai zili otomasyonu, yönetim alanları müzik yayını, genel anons sistemi, sosyal alan seslendirme sistemi ve tehlike anons uyarı sistemlerinden oluşur. Mesai zili otomasyonu anfilerin bazılarında programlanabilmektedir. Tüm ihtiyaçlarınız için tek ürün ve tek tesisat çoğu yerde yeterli olmaktadır. Özel durumlarda özellikle geniş fabrika alanlarında sistem birden fazla bölümde projelendirilmektedir. Fabrikalar için ihtiyaç olan anfi, hoparlör, megafon ve zil sistemi ürünleri ile ilgili açıklamarı bulabileceğiniz sayfalarımız bilgi amaçlıdır. Fabrikalarda açık alan ve kapalı alan seslendirme ve zil sistemi ihtiyaclarınızın doğru belirlenmesi ve doğru fiyatlandırma için +90 232 441 42 68 Nolu telefonumuzdan detaylı bilgi alabilirsiniz. Firmamız ürünlerin satış, montaj ve servis hizmetlerini vermektedir.

Kullanım Alanları : Dış Sınırları Belirli Lokal Alanlar, Askeri Birlikler, Konut siteleri, Organize sanayi bölgeleri, Parklar, Fabrika sahaları vb. Yerler.

Özellikleri : Mikrofon ve müzik girşli, FKS kod sistemi ile 10 bölgeye ayrı ayrı anons yapabilme, birden fazla bölgeye aynı anda yayın yapabilme, uzaktan bölge kodlama, USB MP3 çalar, 10 kasım ve sivil savunma sirenleri, estekik görünüm, her türlü verici ile birlikte kullanılabilir.

İhtiyacınız olan ürün ve alternatif ürünleri aşağıdaki bağlantıdan inceleyebilirsiniz.
Fabrika Anons Sistemi, Ses Sistemi ve Mesai Zil Sistemleri İnternet Mağazamızda.>>

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.